Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Ako sa robí špinavá očkovacia propaganda


Tu je jasný príklad toho ako sa propagátori očkovania bez akýchkoľvek vedeckých dôkazov snažia hrať ľuďom na city a prostredníctvom klamstiev a desinformácií sa snažia o to aby sa utajila skutočná pravda o očkovaní.
O čo sa teda jedná? Na facebooku som našiel článok od propagátorky očkovania, údajnej vyštudovanej imunologičky Lenky Bukviarovej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čo v článku píše si môžete pozrieť na jej FB stránke tu: Alebo prečítať tu: 
(edit 2021: Všimol som si, že link už nieje aktívny. Asi ju pravda fackovala. Práve preto si takéto veci kopírujem. Lebo klamári radi zahladzujú svoje klamstvá.)
 
 
 
 
 
 
 
 
Ako reakciu na jej článok som napísal dva príspevky, kde požadujem nejaké vedecké alebo štatistické dôkazy o tom, že neočkovaní šíria uvedenú nákazu a o tom že očkovaní jedinci sú celkove zdravší. viď obrázky: 

 V skutočnosti som si informácie o tej epidémii preveril na ÚVZSR a zistil som nasledovné. Napriek tomu že UVZSR vo výsledku tvrdil v článku, že za epidémiu môžu neočkovaní, tak podľa ich vlastných výsledkov, ktoré nad tvrdením zverejnili, tak jediní neočkovaní tam boli deti, ktoré ešte nemohli byť očkované kôli veku. Avšak neochorel ani jeden dobrovoľne neočkovaný jedinec. Okrem tých detí, teda ochoreli všetci očkovaní. Keď si poriadne preštudujete výsledky zistení UVZSR, zistíte to sami.

 

 

Namiesto odpovede som sa však dočkal len zablokovania, viď obrázok: 

 

Zdá sa vám toto zo strany údajnej študovanej imunologičky ako otvorený vecný a férový prístup? Namiesto odpovede, grafov a výskumov, tak blokácia bez odpovede? 

Mne sa to zdá len ako čistá vakcinačná propaganda s cieľom oklamať ľudí, aby si bez akéhokoľvek vedeckého dokazovania dobrovoľne do tela nechali vpraviť vedecky preukázateľné jedy, toxíny a choroboplodné zárodky.

 

Na dôvažok chcem ešte uviesť, že ja ako lajk žiadam vedecké dôkazy a operujem štatistikami, napríklad posklesom úmrtnosti na osýpky ešte pred zavedením očkovania. A študovaná imunologička, namiesto uvedenia jasný dôkazov čo spôsobilo epidémiu a uvedenia štatistík, naopak hrá na city a neuvedie nič vedecké. Vychádza mi z toho iba jedno. Buď to žiadna imunologička nieje, alebo je to len zmanipuolvaná imunologička, ktorá niečo vyštudovala, dostala za to diplom, ale vôbec sa tomu nerozumie, nechápe a nevie interpretovať štatistiky, alebo sa to vôbec v škole neučila a len jej tam vymyli mozog ako je očkovanie prospešné, ale tiež jej nedali žiadne vedecké dôkazy, ktorými by vedela obhájiť svoj názor. Nechám na vás aby ste si z toho vybrali správnu odpoveď.

 

Záver

 

V každom prípade z toho ale vychádza jeden záver. To nie antivaxeri sú hlúpi ľudia ktorí veria fámam, ale naopak študovaní imunológovia majú vymyté mozgy a veria niečomu čo im bez dôkazov predkladajú na fakultách ako fakt, ktorému musia veriť ako veriaci v kostole. Antivaxeri sú naopak inteligentní ľudia, dožadujúci sa štatistických dôkazov a vedecky overených faktov. Ľudia, ktorí nepodľahnú ľahkému a primitívnemu nátlaku na city, ale racionálne uvažujúci ľudia, ktorí si vedia preveriť fakty.
V skutočnosti je označenie antivaxer v podstate hanlivé označenie, ktorým sa oponent snaží zdiskreditovať osobu. Neexistuje žiadny antivaxer, ale len rozmýšľajúci človek hľadajúci pravdu.

 

Zdroj grafu: SZU.

 

Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: