Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Ako štát a banky okrádajú


Tento štát, ako aj každý iný je len nástroj na okrádanie pracujúcich ľudí superboháčmi. V skutočnosti to funguje takto. V obehu je balík peňazí. Tie majú všetky na účte boháči. Aby mohol obyčajný človek s nimi obchodovať, musí si tie peniaze požičať. Neexistuje iný spôsob ako by ich mohol dosťať. Vrátiť ich musí samozrejme viac ako si požičal, lebo úrok. Avšak viac tých peňazí nemá, takže ich viac ani nemôže vrátiť. Medzitým ešte aj tie čo si požičal vo forme zisku napríklad z predaja ropy už majú boháči na účtoch, takže nemôže vrátiť ani to čo si požičal. Avšak tie peniaze keď boli chvíľku v obehu a pracujúci ľudia ich točili, tak vyrobili kopec výrobkov, lebo nakúpili a predali. Postavili si napríklad domy. Ale aby ich niekto mohol kúpiť, zasa si niekto musí požičať a zasa musí vrátiť viac, aj keď je to prakticky nemožné. Takže tie domy čo si zatiaľ ľudia postavia im nakoniec zoberú v exekúcií tí superboháči. Peniaze sú vlastne chvíľku v obehu len preto, lebo niektorí ľudia ich proste nevrátia, lebo nemôžu. Lebo už ich niekto vrátil za nich, lebo splatil úroky. Takže každou splátkou niekoho pripravíte o dom, lebo ten už nemá z čoho vrátiť, keďže tie peniaze už má superboháč na účte. Toto je jednoducho ekonomický podvod na ktorom sa podieľa štát.

 

Neexistuje matematický model, v ktorom by sa dali požičané peniaze vrátiť. Ak totiž dáte do obehu miliardu, nemôžete chcieť naspäť dve miliardy, keď tam tie miliardy niesu. Toto jednoducho treba štát žalovať za to, že dovoľuje takýto systém. Dokedy sa to nezmení a nepostaví sa úrok mimo zákon, tak dovtedy nás tu budú takto okrádať. Peniaze musí dávať do obehu štát a to cez sociálne platby. Teda štát nielen že nemusí vyberať dane. On ich nesmie vyberať. Lebo tým vás ešte aj on okráda. On musí peniaze do obehu dávať. Lebo niekto si peniaze šetrí. A keď si niekto šetrí penaize, tak ich vlastne sťahuje z obehu a potom tam chábajú a nedá sa vyrábať ani nakupovať. Preto štát musí peniaze do obehu dopĺňať a to môže len cez sociálne platby. Ale ani to štát nerobí. Proste všetci od vás v jednom kuse vysávajú peniaze a preto sú milióny exekúcií. Lebo ani keby ste sa zodrali, tak to nesplatíte, lebo ako som už povedal. Je to prakticky aj matematicky nemožné.


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: