Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Američania vs Rusy


Američania strieľajú na civilistov a bavia sa na tom

https://www.facebook.com/JAGACE2012/videos/10153183325213932/

 

Kto organizoval prevrat v Sírii?

https://www.facebook.com/136869726439573/videos/788394724620400/

 

Niečo o rusku za vlády Putina

V priebehu rokov svojho vládnutia Vladimír PUTIN štátny rozpočet Ruska 22 násobne,

• vojenské výdavky 30 násobne,

• HDP 12 násobne (Rusko postúpilo z 36. miesta vo svetovom rebríčku HDP na 6. miesto),

• zlaté rezervy Ruska 48 násobne. .

• Pod ruskú jurisdikciu vrátil 256 ložísk nerastných surovín (zostalo vrátiť 3).

• Zrušil ponižujúce „najliberálnejšie“ dohody o rozdeľovaní produkcie v histórii.

• Znárodnil 65 % ropného priemyslu, 95 % plynárenského priemyslu a mnohé ďalšie priemyselné odvetvia.

• Podporil vyhľadanie a prípravu ťažby nových - ďalších gigantických ložísk surovinových zdrojov v Rusku, ktoré dávajú perspektívu ťažby na nasledujúce desaťročia vo zvýšených objemoch oproti súčasnosti.

• Pozdvihol priemysel a poľnohospodárstvo krainy (Rusko už 5. rokov po sebe je na 2 – 3 mieste svetového rebríčka najväčších svetových vývozcov obilia, čím prekonalo i USA, ktoré sú v súčasnosti na 4. mieste) .

• Za 12 rokov zvýšil priemerné mzdy vo verejnom sektore 18,5 násobne a priemerný dôchodok občanov Ruska 14 násobne.

• Navyše Vladimír PUTIN zmenil Chasavjurtskú dohodu, čím obhájil celistvosť Ruska, zvýšil význam ruských nevládnych organizácií piateho piliera, zakázal poslancom Ruskej dumy vlastniť bankové účty v zahraničí.

• Rešpektuje a konštruktívne spolupracuje na programoch rozvoja Ruska so všetkými relevantnými politickými stranami legitímnymi v Ruskej federácii. Osobitný vzťah má k druhej najsilnejšej politickej strane Komunistickej strane Ruskej federácie (KPRF) s vedením ktorej komunikuje a spoločne posudzuje programy a postupy. A to i napriek tomu, že želaním mnohých jeho opozičných antikomunisticky orientovaných politických partnerov je odpis tejto strany a snaha o jej diskrimináciu. Tým dokazuje, že politiku a spoločnosť nerozdeľuje, ale naopak spája.

• Rozvinul obojstranne výhodnú politickú, ekonomickú i vojenskú spoluprácu s Čínou a Indiou, čím položil základy nového geopolitického rozloženia a ekonomík najvýznamnejších hráčov sveta.

• Ukončil vojnu v Čečensku, nedovolil západným „záujemcom“ vojensky napadnúť Sýriu.

• Splatil obrovskú zahraničnú zadĺženosť Ruska (takmer 400 miliárd USD) a zo zadĺženej ekonomiky Ruska urobil silnú ekonomiku veriteľskej krajiny.

• Usporiadal v histórii najlepšiu – pre Rusko víťaznú olympiádu.

• Vrátil Rusku Krym bez násilia, vojny a bez zbytočných obetí na životoch..Pre toto je Vladimír PUTIN [B]n e n á v i d e n ý[/B] súčasnými „vlastníkmi zemegule“ sídliacimi vo Washingtone a v Bruseli, pre toto je nenávidený predstaviteľmi nadnárodných monopolov západu sídliacimi na Floride, rovnako i predstaviteľmi kolabujúcich dnes už kvázimocností a impérií v Londýne, Berlíne, Paríži, Tokiu a t.d..Pre toto je však naopak Vladimír PUTIN [B]m i l o v a n ý[/B] bežnými pracujúcimi občanmi Ruska, rovnako i Rusmi žijúcimi vo všetkých krajinách bývalého ZSSR, ale i vo všetkých ostatných krajinách sveta. Pre toto ho uznávajú i stovky miliónov občanov sveta, ktorí nesúhlasia so súčasným svetovým poriadkom štátneho terorizmu jednej svetovej mocnosti, dvojitých štandardov pre silných a slabých, totálneho vykorisťovania, pokrytectva a rabovania nerastných zdrojov a ľudského potenciálu slabších krajín zemegule..Predstavte si pre nás občanov Slovenska úplne neuskutočniteľnú situáciu. Ak by sme mali silného prezidenta, ktorý by pre Slovensko a pre občanov Slovenska priniesol to, čo priniesol pre Rusov Vladimír Putin.No nevolili by ste ho i po štvrtý raz a nemilovali by ste ho?
Okrem toho
,,Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo mě se podívat, co ten člověk, potažmo Rusko za něj, zrušili či zakázali. Je to moc zajímavé.
- zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.
- zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině
- vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje (třeba Sorose). Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí "lidskoprávní" organizace.
- zakázali geneticky upravené potraviny
- zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli kohouty gruzínské mafii)
- zakázali oligarchům vměšovat se do politiky
- zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech)
- zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními kožešinami
- mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)

Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy uhned reaguje na ohrožení Rusů. Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska. Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu. V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili soběstačnost Ruska.

Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA, Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem 

 

Je rusko dobivateľská krajina, alebo dobívaná?

http://aeronet.cz/news/proc-ten-vecny-boj-o-rusko-pravda-v-unikatnim-a-velmi-doporucovanem-americkem-dokumentu-z-roku-1943-video/

 

Rusy rozdávajú humanitárne balíčky v Sírii

https://www.facebook.com/386600464835386/videos/547329162095848/
 

Video ktoré dokazuje, že NATO sa nemalo rozširovať

https://www.youtube.com/watch?v=JXcWVTpQF3k&feature=youtu.be

V
ýborné videodôkazy o tom ako USA šíri svoju propagandu a koľko do nej investuje, priamo z úst amerických vládnych predstaviteľov
http://aeronet.cz/news/video-victoria-nulandova-na-plnou-hubu-prozradila-ze-usa-maji-v-evrope-vycvikove-kempy-pro-novinare-aby-psali-proti-rusku-no-to-je-prekvapeni-cz-titulky/

A
merické webové portáli tiež bojujú proti ekonomike niektorých krajín a to čiste nedemokraticky. Tak napríklad na Kryme Facebook aj google zastavili poskytovanie svojich reklamných služieb. Aké demokratické že. 
http://cz.sputniknews.com/svet/20160609/3249135/facebook-sankce-proti-obyvatele-krym.html#ixzz4B6BfwOTZ

 

Niečo o boji o Síriu.

 Expoeriment, ktorí dokazuje, ako to bolo so zostrelením lietadla na ukrajine.


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail:


Laco 6.9.2016 19:43:23

@Peter
Pokiaľ viem, tak ľudia všade na svete pracujú, rovnako aj v rusku. Nepracujú viac alebo menej. Ide o to kam prúdia zisky z tej práce. Napríklad na slovensku je počet produktov, ktorí sa vyrobí hodnotnejš ako za socializmu. Problém však je, že zisky z toho prúdia do zahraničia, nakoľko väčšinu veľkých fabrík tu vlastnia zahraničné firmy a nie slováci. A ešte a to čo ľudia zarobia, tak nechajú vzahraničných hipermarketoch. Ak niekto tvrdí že keby tu nebolo zahraničných investorov, tak by tu žiadne fabriky neboli, tak je tiež na omyle. Ročne sa do rozpočtu vyberú obrovské sumy ale použijú sa na nezmysli a skončia na súkromných účtoch určitých ľudí. Keby sa využili účelne, tak by to sme tu mali vlastné fabriky. Lebo aj tie zahraničné fabriky postavili len a len slováci a češi. Rovnako ako im za to dali peniaze zahraničné firmy, mohli sme sa na to poskladať sami cez dane. Ide o to, že naša vláda nerobí čo má. Ak tá ruská robí to čo má, tak tie peniaze využíva účelne a pre svoj národ a to je ten podstatný rozdiel. Čiže zmena musí prísť zhora, lebo dole sa pracuje stále rovnako. Len treba prestať na vysokých miestach kradnúť, ale treba začať pracovať za zlepšení.
Peter 0905706949(zavináč)orangemail.sk 6.9.2016 09:46:02

Mám iba jednu otázočku. To začali ruskí ľudia za vlády prezidenta Putina
tak usilovne pracovať, a ak áno, prečo tak usilovne nepracovali za vlády jeho predchodcov?