Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Argumentácia a logika


Často sa stretávam s tým že zástanci očkovania argumentujú tak, že výskum nepreukázal súvislosť ak dieťa po očkovaní zomrie alebo ochorie.


Logika však hovorí nasledovné:

Ak dieťa zomrie po očkovaní, alebo dostane inú chorobu a tvrdí sa v správe že súvislosť s očkovaním nebola preukázaná. Neznamená to automaticky, že očkovanie za to nemôže.

Je to rovnaké ako keď vrah niekoho zabije. Ak mu to súd nedokáže že to urobil. Neznamená to, že to neurobil. Len mu to nebolo dokázané. Pochopili?

Očkovanie je zásah do organizmu a tak ani nieje možné tú súvislosť vyvrátiť, nech by už súd alebo hocikto rozhodol akokoľvek.


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: